výsledky - história

Celkové výsledky SP DH 2010

súbor na stiahnutie >>

Majstrovstvá SR MTB DH 2010


súbor na stiahnutie >>


Celkové výsledky SP DH 2009


súbor na stiahnutie >>



1.kolo SLOVENSKÝ POHÁR DH - Polomka

1.6.2009


ŽIACI:
1. SVK19950613 Halagan Peter NOVATEC RT Piešťany
2. SVK19950723 Drábik Oliver FREERIDE Košice
3. CZE19950324 Zuhla Ondrej Cyklo klub Kučera Znojmo
4. SVK19950606 Drozd Dávid POLCSTER Racing
5. SVK19950402 Hejdiš Martin


JUNIORI:
1. CZE19911024 Hanák Martin Max cursor
2. SVK19910201 Jankiv Michal NOVATEC RT Piešťany
3. SVK19920717 Liška Tomáš POLCSTER Racing
4. SVK19940203 Laššo Adrián POLCSTER Racing
5. CZE19910725 Slovák Martin ČERVENKA SUBFO..



ELITE MUŽI:
1. SVK19840329 Javorník Ján FREERIDE Košice
2. CZE19810316 Hynčica Vlastimil SK Grafobal
3. SVK19820410 Polc Filip MS EVIL Racing
4. SVK19900627 Učeň Lukáš NOVATEC RT Piešťany
5. CZE19800829 Štencel Rostislav Max cursor


ELITE ŽENY:
1. SVK19781201 Janečková - Šišková Katarína POLCSTER Racing
2. POL19700101 Sojka Anna Kingston Racing Team
3. SVK19891218 Pialová Katarina ŠPORT KLUB PB
4. SVK19850528 Slížiková Radka  DH Positive Partizánske
5. SVK19991227 Stankociová Michaela KHC KAKTUS BIKE


MASTERS:
1. CZE19790704 Chytil Jaroslav 4EVER Cyklo Bulis
2. SVK19750608 Vrbovský Tomáš FREERIDE Košice
3. CZE19740831 Smetaník Milan Dolekop.com
4. SVK19750329 Zemánek Roman KHC KAKTUS BIKE
5. SVK19700101 Drábik Peter FREERIDE Košice


HARDTAIL:
1. CZE19820322 Červenka Michal GT Czech team
2. CZE19810404 Musil Tomáš ČERVENKA SUBFO
3. SVK19881225 Magda Pavol


HOBBY:
1. SVK19870110 Zlatoš Pavol ŠPORT KLUB PB
2. CZE19790704 Tlustoš Petr Dolekop.com
3. SVK19870906 Mihok Peter FREERIDE Košice



KOMPLETNE VÝSLEDKY TU >>


 

1.kolo RIDE CUP 2009 - Podkonice

9.05.2009

V Podkoniciach sa cez víkend uskutočnilo prvé kolo Ride Cup-u, ktoré v podstate po prvý krát v tomto roku umožnilo slovenským pretekárom popasovať sa medzi sebou ako i s konkurenciou z ČR. Štartové pole sa pohybovalo na čísle 220 pretekárov a to je na rozbeh sezóny slušné číslo. Počas víkendu vládlo perfektné počasie a jazdci si skvele zajazdili.
Neostáva nám nič iné, len jazdiť a jazdiť a tešiť sa na prvé kolo Slovenského pohára - SP DH 2009 - ktoré sa uskutoční v Polomke 31.5.2009.

Výsledky 1.kolo Ride Cup >>



muži: j.javorník, p.nováčik, m.vitko, čert, p.kotrla


juniori: Turanovič, Líška, Jankiv, Laššo, Hanuliak


ženy: k.pialová, m.stankociová, r.slížiková
  

žiaci: p.halagan, d.drozd, s.sáš



FILIP POLC 7. V KVALIFIKÁCII SP V JAR

14.04.2009 22:44

Najlepší slovenský zjazdár v histórii Filip Polc má za sebou vcelku vydarenú kvalifikáciu v zjazde v úvodných pretekoch Svetového pohára v juhoafrickom Pietermaritzburgu. V najsilnejšej svetovej konkurencii skončil 7. a vytvoril si veľmi dobrú východiskovú pozíciu pred samotnou finálovou súťažou.

VÝSLEDKY KVALIFIKÁCIE ZJAZDU: 1. Michael Hannah (Aus) GT Bicycles 3.48.78, 2. Greg Minnaar (RSA) Santa Cruz Syndicate 0.01.53, 3. Chris Kovarik (Aus) Chain Reaction Cycles/Intense 0.04.71, 4. Steve Peat (GBr) Santa Cruz Syndicate 0.07.31, 5. Gee Atherton (GBr) Animal Commencal 0.08.22, 6. Justin Leov (NZl) Trek World Racing 0.08.67, 7. Filip Polc (SR) Ms Evil Racing 0.09.05.

FINÁLE ZJAZDU: 1. Greg Minnaar (RSA) Santa Cruz Syndicate 3.43.44, 2, Michael Hannah (Aus) GT Bicycles 0.02.25, 3. Steve Peat (GBr) Santa Cruz Syndicate 0.05.81, 4. Samuel Hill (Aus) Monster Energy / Specialized / Mad Catz 0.06.74, 5. Gee Atherton (GBr) Animal Commencal  0.08.57, 6, Cameron Cole (NZl) Team Maxxis-Rocky Mountain Bicycles 0.09.76, ... 37. Filip Polc (SR) MS Evil Racing 0.18.75.

VÝSLEDKY KVALIFIKÁCIE FOURCROSSU: 1. Jared Graves (Aus) Yeti Fox Shox Factory Race Team 1.09.9, 2. Michal Prokop (Cze) 0.00.1, 3. Johannes Fischbach (Ger) Ghost A.T.G. Pro Team 0.00.3, 4. Joost Wichman (Ned)  0.00.8, 5. Roger Rinderknecht (Sui) 0.01.0, 6. Kamil Tatarkovic (Cze) 0.01.3, ... 15 Filip Polc (SR) Ms Evil Racing 0.02.9.

FINÁLE FOURCROSSU: 1. Jared Graves (Aus) Yeti Fox Shox Factory Race Team, 2. Michal Prokop (Cze), 3. Rafael Alvarez De Lara Lucas (Spa) Specialized Factory Racing, 4. Roger Rinderknecht (Swi), 5. Romain Saladini (Fra) Team Sunn, 6. Cédric Gracia (Fra),...14. Filip Polc (SR) MS Evil Racing.

...

Test Event MS - Val di Sole 3.- 4. 5. 2008

VÝSLEDKY FOURCROSS - MUŽI: 1. Filip Polc (SR) Kenda Tomac, 2. Reto Schmid (Swi) Swiss Cycling, 3. Livio Zampieri (Ita) Squadra Nazionale Italiana, 4. Dominik Gspan (Swi) Swiss Cycling, 5. Guido Tschugg (Ger) GRF Isny, 6. Johannes Fischbach (Ger) Ghost International Racing Team, ... 9. Marek Peško (CR) CK Twister, 20. Peter Nováčik (SR) Filip Polc Racing Team, 22. Rastislav Pirman (SR) Four Elements, 24. Martin Kafka (SR) Kaktusbike.

ZJAZD - MUŽI: 1. Sam Hill (Aus) Australian Cycling 3:19,42, 2.Steve Peat (GBr) Santa Cruz Syndicate  +5,18, 3. Fabien Barel (Fra) Subaru Mountain Bike Pro Team +7,50, 4. Florent Payet (Fra) Subaru Mountain Bike Pro Team +8,35, 5. Justin Leov (NZl) Yeti Fox Shox +9,25, 6. Joshua Bryceland (GBr) Santa Cruz Syndicate +9,95, ...  35. Filip Polc (SR) Kenda Tomac +20,39, 54. Ján Javorník (SR) Velosprint Nitra +27,21, 74. Peter Nováčik (SR) Filip Polc Racing Team +38,83, 76. Matúš Paulovič +39,04, 77. Matej Laktis +40,19, 91. Marcel Vaško (všetci SR) Velosprint Nitra +49,36, 96. Martin Kafka (SR) Kaktusbike +53,58, 109. Michal Kiss (SR) +1:19,64.

ŽENY: 1. Floriane Puginová (Fra) Playbiker -Iron Horse 4:05,88, 2. Sabrina Jonnierová (Fra) Team Maxxis +3,89, 3. Emmeline Ragotová (Fra) Suspension Center +5,30, 4. Mio Suemasaová (Jpn) Japan Cycling Federation +12,64, 5. Anais Pajotová (Fra) Team Sunn +12,64, 6. Fionn Griffithsová (GBr) British Cycling +16,50, ... 16. Katarína Fialová (SR) CTK Žilina +1:53,94.


Majstrovstvá Slovenskej republiky vo Four-crosse

Košice
12.apríla 2008
Muži: 1. Filip Polc (Kenda Tomac), 2. Rastislav Pirman (4 Elements), 3. Michal Lami (Jump Sport)


výsledky SP DH 2007

 tu k stiahnutiu >>



Archív » http://old.cyklistikaszc.sk/