Vynikajúco výsledok dosiahla na MS v Kanade mladá slovenská trialistka Katarína Janíčková, ktorá obsadila bronzovú pozíciu, Junior Tomáš Kalus skončil na 1é. pozícii.

JUNIORI 20

T=IMY

JANÍČKOVÁ BRONZOVÁ NA MS V KANADE

04.09.2010 13:05

Tatiana Janíčková získala bronzovú medailu na MS v triale žien. Menej sa darilo Tomášovi Kalusovi, ktorý medzi juniormi obsadil v semifinále 10 miesto a nepostúpil do finále.

Výsledky semifinále juniori

Výsledky ženy

V ELITE TRIUMF PETRA BARTÁKA

06.11.2008 08:45

V Poprade sa uskutočnilii 2. preteky seriálu majstrovstiev Slovenska v cykloktriale, po ktorých bolo známe celkové poraie. V elitnej kategórii si prvenstvo vybojoval Peter Barták.

Výsledky majstrovstiev Slovenska v cyklotriale:
2. kolo v Poprade:

Elite: 1. Peter Barták (CTK Záriečie), 2. Pavel Reczek (Poľ.), 3. Peter Muziga (CTK Záriečie)
Senior: 1. Ján Kočiš, 2. Štefan Pčola (obaja 3AL Poprad), 3. Igor Aufricht (Biketrial.sk Bratislava)
Junior: 1. Tomáš Schmidt (3AL Poprad)

Konečné poradie majstrovstiev Slovenska:
Elite: 1. Peter Barták, 2. Ján Šidlík, 3. Michal Špalek (všetci CTK Záriečie)

Päť pódiových umiestnení na MS BIU

15.09.2008 15:28

Výborné výsledky slovenských cyklotrialistov na MS BIU pokračovali aj v sezóne 2008. Dosiahli päť pódiových umiestnení a celkove im patrilo 3. miesto v Pohári národov.