slovenský pohár

SLOVENSKÝ POHÁR 2010/2011

SÚŤAŽNÝ PORIADOK 2010/2011

ROZPISY A VÝSLEDKY PRETEKOV

1. KOLO  2. 10     HORNÁ MIČINÁ - UCI C2      PLAGÁT   -   VÝSLEDKY

2. KOLO  3. 10.    HORNÁ MIČINÁ      2. KOLO SLOVENSKÉHO POHÁRA    -   VÝSLEDKY   -  REPORTÁŽ A FOTOGALÉRIA

3. KOLO 10. 10.   BOROVÁ - VÝSLEDKY - REPORTÁŽ A FOTOGALÉRIA

4. KOLO 16. 10.   RAKOVÁ - VÝSLEDKY

5. KOLO 23. 10.   BRATISLAVA - PROPOZÍCIE 2.časť - VÝSLEDKY

6. KOLO 31. 10.   KREMNICA - VÝSLEDKY

7. KOLO 06. 11.   ROŽŇAVA

8. KOLO 13. 11.   ZELENEČ - VÝSLEDKY - REPORTÁŽ A FOTOGALÉRIA

9. KOLO 21. 11.   TRNAVA - VÝSLEDKY

MSR        11. 12.   PRIEVIDZA - VÝSLEDKY

KONEČNÉ PORADIE SLOVENSKÉHO POHÁRA 2010/2011 - JEDNOTLIVCI  

KONEČNÉ PORADIE SLOVENSKÉHO POHÁRA 2010/2011 - KLUBY 

KONEČNÉ PORADIE SLOVENSKÉHO POHÁRA 2010/2011 -KLUBY  V MLÁDEŽNÍCKYCH KATEGÓRIÁCH

 

ARCHÍV

SLOVENSKÝ POHÁR 2009/2010

SÚŤAŽNÝ PORIADOK 2009/2010

KALENDÁR

1.    11.10.2009      Horná Mičina  Svetový pohár C2

2.    17.10.2009      Borová

3.    24.10.2009      Vricko

4.    14.11.2009      Zeleneč

5.     22.11.2009      Trnava

6.     12.12.2009      Pravenec  MSR-mládež+Ženy+Veteráni

7.     13.12.2009      Prievidza MSR Elite+U23

PROPOZÍCIE´

11. 10.     HORNÁ MIČINÁ - SP C2

14.11.      ZELENEČ

29.11.      VRÍCKO

 VÝSLEDKY

CELÁ SEZÓNA 2009/2010

KONEČNÉ PORADIE SLOVENSKÉHO POHÁRA

O cyklokrose viac aj na www.cyklistika-sk.com

SLOVENSKÝ POHÁR 2008/2009 

Podbrezová

4.10.

Borová

5.10.

Spišská Teplica

12.10.

Vrícko

18.10.

Skalka

25.10.

Dolná Krupá

15.11.

Kremnica

16.11.

Trnava

23.11.

Zeleneč

29.11.

Krupina

13.12.

Prievidza

14.12.

VÝSLEDKY PRETEKOV

04. 10. 2008                PODBREZOVÁ

05. 10. 2008                BOROVÁ

12. 10. 2008                SPIŠSKÁ TEPLICA

18. 10. 2008                VRICKO

25. 10. 2008                SKALKA

15. 11. 2008                ZELENEČ

16. 11. 2008                KREMNICA

23. 11. 2008                TRNAVA

ROZPISY PRETEKOV

12. 10.                           SPIŠSKÁ TEPLICA

18. 10.                           VRICKO

25. 10.                          SKALKA

15. 11.                           DOLNÁ KRUPÁ

16. 11.                           KREMNICA

23. 11.                          TRNAVA

29. 11.                           ZELENEČ

13. 12.                           KRUPINA

 



Archív » http://old.cyklistikaszc.sk/