majstrovstvá SR

2010

VÝSLEDKY M-SR MALINÔ BRDO

 2009

VÝSLEDKY M-SR KUBÍNSKA HOĽA



2008


DOWNHILL
Miesto:
Plejsy
Dátum: 19. – 20. Júl

MUŽI ELITE

1    POLC               Filip          Kenda Tomac                    SVK19820410         3:32.605
2    VITKO              Matej        KHC Kaktus Bike              SVK19870522         3:39.298
3    PAULOVIČ       Matúš       SCK Velo Sprint Nitra       SVK19880404         3:46.017
4    NOVÁČIK         Peter        Filip Polc Racing Team     SVK19880416         3:49.231
5    DRÁBIK            Peter        TCK Žilina                         SVK1973                3:49.434
6    JAVORNÍK       Ján           SCK Velo Sprint Nitra        SVK19840329        3:49.705
7    KAFKA             Martin       KHC Kaktus Bike Ba         SVK1980                3:52.550
8    JADLOVSKÝ   Igor           Filip Polc Racing Team      SVK19880807        3:52.555
9    BARATKA        Martin       Alien Racing Team             SVK19860710        4:00.249
10  WIESENGANGER M.      Novatec Racing Team        SVK19840529        4:02.464



JUNIORI

1   UČEŇ         Lukáš     Novatec Racing Team     SVK19900627          3:47.334
2   LAKTIŠ       Matej     SCK Velo Sprint Nitra      SVK1990                  3:53.291
3   BOLČEK     Jakub    TCK Žilina                        SVK19910107          3:55.472
4   LÍŠKA         Tomáš    Filip Polc Racing Team                                     3:55.715
5   HREBÍK      Aleš       Filip Polc Racing Team    SVK19900511          4:00.351
6   PALKO       Martin     FREERIDE Košice          SVK1990                  4:02.294
7   SKUPEŇ    Maroš     TCK Žilina                       SVK19920825          4:09.985
8   JANKIV      Michal     Alien Racing Team          SVK19910201          4:11.080
9   BÉREŠ      Jakub      Filip Polc Racing Team    SVK1991                 4:15.206
10 IVANČÍK    Matej       SCK Velo Sprint Nitra      SVK19900829         4:15.729




Youngsters (žiaci):


M. Knapec, A. Majtánik, A. Laššo

Masters:


R. Zemánek, M. Šiška, A. Slivka


Výsledky k stiahnutiu >>>
Propozicie k stiahnutiu >>>


FOURCROSS

Miesto: Košice
Dátum: 12. Apríl
stiahni program >>

Výsledky:
Muži: 1. Filip Polc (Kenda Tomac), 2. Rastislav Pirman (4 Elements), 3. Michal Lami (Jump Sport)





2007

Miesto: Veľká Rača
Dátum: 22.júl

Kategória: Žiaci (1993-1995) 

1 SVK19940203 Laššo Adrián 605 BKP
2 SVK19930529 Ťukody Vladimír 602 BKP
3 SVK19930524 Potočár Juraj 608 Alien Racing


Kategória: Ženy


Pre malý počet štartujúcich nebol udelený majstrovský titul
1 SVK19810303 Bošková Helena 201 Norcobikes
2 SVK19891218 Pialová Katarína 203 CyS Žilina


Kategória: Masters (1977 a st.)


1 SVK19730206 Drábik Peter 315 BKP
2 SVK19771213 Čeman Štefan 301 RIDE Slovakia
3 SVK19750329 Zemánek Roman 302 KHC Kaktus Bike Brat


Kategória: Hardtail

1 SVK19870110 Zlatoš Pavol 407 RIDE Slovakia
2 SVK19870622 Králik Matúš 447 RIDE Slovakia
3 SVK19840921 Záfer Martin 444 Hobby cykloservis Hl


Kategória: Juniori (1989-1992)

1 SVK19901010 Laktiš Matej 103 SCK Velo Sprint Nitra
2 SVK19910309 Hanuliak Daniel 138 TCK Žilina
3 SVK19910626 Grinč Martin 139 TCK Žilina


Kategória: Muži (1978-1988)

1 SVK19820410 Polc Filip 1 GRAVITY-GROUP
2 SVK19851020 Vaško Marcel 25 SCK Velo Sprint Nitra
3 SVK19840329 Javorník Ján 4 SCK Velo Sprint Nitra


 

2006

Miesto: Donovaly
Dátum: 16.07.06

Kategória: Ženy
1 Šišková Katarína 203 SVK19786201 Filip Polc Racing Team
2 Bošková Helena 201 SVK19810303 Norcobikes
3 Pialová Katarína 204 SVK19891218 CS Žilina


Kategória: Veteráni
1 Drábik Peter 308 SVK19730206 BKP
2 Zemánek Roman 307 SVK19750329 KHC Kaktus Bike Bratislava
3 Jurčík Marek 312 SVK19741107 KHC Kaktus Bike Bratislava


Kategória: Hardtail
1 Králik Matúš 511 SVK19870622 RIDE Slovakia
2 Liška Filip 503 SVK19840902 CK AB Sereď
3 Zlatoš Pavol 515 SVK19870110 RIDE Slovakia


Kategória: Juniori
1 Paulovič Matúš 103 SVK19880404 SCK Velo Sprint Nitra
2 Nováčik Peter 102 SVK19880416 Filip Polc Racing Team
3 Laktiš Matej 108 SVK19901010 SCK Velo Sprint Nitra


Kategória: Muži
1 Polc Filip 6 SVK19820410 GRAVITY-GROUP
2 Javorník Ján 3 SVK19840329 SCK Velo Sprint Nitra
3 Čeman Štefan 4 SVK19771213 RIDE Slovakia




Archív » http://old.cyklistikaszc.sk/