Pozvývame Vás na VZ MTB XC

Pozvánka

JANKA ŠTEVKOVÁ 4. NA CYPRE

20.02.2011 20:57

V prvých pretekoch seriálu CYPRUS SUNSHINE CUP - vo Voroklini/Larnaka obsadila v súťaži žien Slovenka Janka Števková štvrté miesto so stratou 11 minút na víťazku Dánku Anniku Langvadovú.

VÝSLEDKY - neskôr

POZVÁNKA NA SEMINÁR

15.11.2010 19:09
Univerzita Komenského v Bratislave, Fakulta telesnej výchovy a športu Vás pozýva na seminár : „Nové trendy v športovej príprave a diagnostike úrovne trénovanosti v horskej cyklistike.“ - pozvánka v prílohe

MS V KANADE - Števková 34.

21.09.2010 21:51

Na svetovom šampionáte v Kanade sa predstavili aj slovenskí horskí cyklisti. V tímovej súťaži obsadili 15. miesto, v súťažiach jednotlivcov skončila Janka Šrevková v elitnej ženskej súťaži 34. Junior František Lami obsadil 26. priečku. O dve pozície vyššie, avšak v mnej početnom štartovom poli skončila juniorka Šimorová.